Caso Professional Hand Vacuum Sealer with Accessories | Vacu OneTouch Pro Set | Power 20 W | Black
- TootjadCaso
- Mudel: 01336
- Saadavus: 3
-
194€
Caso Professional Hand Vacuum Sealer with Accessories | Vacu OneTouch Pro Set | Power 20 W | Black
| All | |
| Depth | 11.5 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Height | 19 cm |
| Muud funktsioonid | Vacuum pump: 12 L/min Long-life lithium-ion battery |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Professional Hand Vacuum Sealer with Accessories |
| Producer product name | Vacu OneTouch Pro Set |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vacuum sealer set |
| Võimsus | 20 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 13.5 cm |






