Caso | SV 400 | SousVide Stick | Power 1000 W | Number of programs 1 | Black/Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01310
- Saadavus: 5
-
99€
Caso | SV 400 | SousVide Stick | Power 1000 W | Number of programs 1 | Black/Stainless Steel
| All | |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Gross weight | 1.468 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross width master carton | 195 mm |
| Muud funktsioonid | Perfect for Sous Vide cooking, preparing yoghurt, heating baby food in a glass jar, tempering chocolate coating in a water bath and much more. Waterproof due to IPX7- Standard. Suitable for all heat-resistant vessels with a height of at least approx. 16 c |
| Net weight | 1.068 kg |
| Net weight master carton | 2.936 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 190 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | SV 400 |
| Producer product name | SousVide Stick |
| Programmide arv | 1 |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.309 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Viitstart (maksimaalne) | 99 h |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.007144375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso sv 400 sousvide stick power 1000 w number of programs 1 blackstainless steel, 01310, caso, vaakumpakendaja

