Caso Vacu OneTouch Vacuum sealer Eco-Set Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 273 mm |
| Brutokaal | 2.795 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 255 mm |
| Brutolaius (mm) | 178 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 293 mm |
| Inner carton packing Qty | 4 pc(s) |
| Kaasas lõikur | No |
| Karbi sisu | Vacu OneTouch 10 ZIP-Bags 3 vacuum containers 2 ZIP Lockers USB-C charging cable CASO Food Manager Sticker |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01239147 m |
| Metal | 25.00 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 45 x 45 x 195 mm |
| Muud funktsioonid | With just one touch of a button, the slim hand-held vacuum sealer begins its work and creates a complete vacuum in no time at all. Cordless one-hand operation. Auto stop when vacuum is reached. Safety stop after 2 minutes if the appliance is switched on u |
| Net weight master carton | 5.59 kg |
| Netokaal | 1.677 kg |
| Paber/Papp | 1118 g |
| Producer product family | Vacu OneTouch Vacuum sealer Eco-Set |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.118 kg |
| Tare weight master carton | 0.525 kg |
| TI kaal (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso vacu onetouch vacuum sealer eco-set black, 01169, caso, vaakumpakendaja







