Caso VacuBoxx Eco-Duo S Glass vacuum containers with plastic lid, 0.5 L, 2 pcs
- TootjadCaso
- Mudel: 01175
- Saadavus: 2
-
24€
Caso VacuBoxx Eco-Duo S Glass vacuum containers with plastic lid, 0.5 L, 2 pcs
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 200.00 mm |
| Brutokaal | 0.54 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 100.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Paber/Papp | 140.00 g |
| Palette Qty | 576 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: caso vacuboxx eco-duo s glass vacuum containers with plastic lid, 05 l, 2 pcs, 01175, caso, vaakumpakendaja

