Caso Vacuum sealer HC 170 Automatic, 110 W, Vacuum-chamber Removable, Film Box, 10 professional bags 20 x 30 cm and vacuuming ho
- TootjadCaso
- Mudel: 01358
- Saadavus: 2
-
94€
Caso Vacuum sealer HC 170 Automatic, 110 W, Vacuum-chamber Removable, Film Box, 10 professional bags 20 x 30 cm and vacuuming hose for vacuum container, Black/Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 2.5 kg |
| Embeeded battery | No |
| Film Box | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross width (mm) | 405 mm |
| Gross width master carton | 420 mm |
| Inner carton packing Qty | 2 pc(s) |
| Kaasas lõikur | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Metal | 25.00 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 405 x 100 x 180 mm |
| Muud funktsioonid | Powerful and durable vacuum pump with up to 9 litres / min and a max. vacuum of -0.75 bar. Airtight sealing for foils up to 30 cm wide and with extra thick weld seam (2.5 mm). Practical, removable vacuum chamber for simple and rapid cleaning. Simple track |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Netokaal | 1.8 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 661 g |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Producer product family | Vacuum sealer |
| Producer product name | HC 170 |
| Rulli laius | 30 cm |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 10 professional bags 20 x 30 cm and vacuuming hose for vacuum container |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Automatic |
| Vacuum-chamber | Removable |
| Võimsus | 110 W |
| Volume (m3) | 0.01053 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso vacuum sealer hc 170 automatic, 110 w, vacuum-chamber removable, film box, 10 professional bags 20 x 30 cm and vacuuming ho, 01358, caso, vaakumpakendaja








