ETA | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable | ETA176292030
- TootjadETA
- Mudel: ETA176292030
- Saadavus: 4
-
14€
ETA | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable | ETA176292030
| All | |
| Depth | 30 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Height | 2 cm |
| Inner carton packing Qty | 4 pc(s) |
| Mõõdud (l x s x k) | 200 x 300 mm |
| mustmetallid | 25.00 g |
| Muud funktsioonid | Replacement bags are suitable for most foil welders on the market with a minimum weld length of 20 cm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Net weight master carton | 7.596 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 173 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| PET | 10 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable |
| Producer product name | ETA176292030 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.629 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 50 bags |
| Tüüp | Vacuum Bags |
| Volume (m3) | 0.0014335 m |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 20 cm |
Sildid: eta replacement vacuum bags for vacuum sealers, reusable eta176292030, eta176292030, eta, vaakumpakendaja



