Adler Waffle Maker AD 3049 1200 W, Number of pastry 4, Belgium, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3049
- Saadavus: 5
-
38€
Adler Waffle Maker AD 3049 1200 W, Number of pastry 4, Belgium, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 3.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 144.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 276.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 508.00 mm |
| Gross height master carton | 300.00 mm |
| Gross width master carton | 277.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | Non-stick coated plates Smooth temperature control 2 control lights for power and backing |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 2.54 kg |
| Paber/Papp | 600 g |
| PET | 200 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product family | Waffle Maker |
| Producer product name | AD 3049 |
| Saia kuju | Belgium |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 4 |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler waffle maker ad 3049 1200 w, number of pastry 4, belgium, black, ad 3049, adler, vahvlikupsetajad





