Adler Waffle Maker | AD 3083 | 1800 W | Number of pastry 4 | Belgium | Silver/Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3083
- Saadavus: 5
-
35€
Adler Waffle Maker | AD 3083 | 1800 W | Number of pastry 4 | Belgium | Silver/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Adjustable Temperature Control |
| Gross depth (mm) | 364.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 2.79 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.65 m |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 67 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Waffle Maker |
| Producer product name | AD 3083 |
| Saia kuju | Belgium |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 4 |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








