Adler Waffle Maker with LED Display | AD 3087 | 2200 W | Number of pastry 2 | Belgium | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3087
- Saadavus: 5
-
46€
Adler Waffle Maker with LED Display | AD 3087 | 2200 W | Number of pastry 2 | Belgium | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 3.45 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 850.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Waffle Maker with LED Display |
| Producer product name | AD 3087 |
| Saia kuju | Belgium |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler waffle maker with led display ad 3087 2200 w number of pastry 2 belgium black, ad 3087, adler, vahvlikupsetajad










