Camry | Waffle maker | CR 3022 | 1000 W | Number of pastry 5 | Heart shaped | White
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3022
- Saadavus: 5
-
23€
Camry | Waffle maker | CR 3022 | 1000 W | Number of pastry 5 | Heart shaped | White
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Stand upright compact storage and space saving |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross height master carton | 565 mm |
| Gross weight | 1.652 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Keraamiline kattepind | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | No |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 1.552 kg |
| Net weight master carton | 9.912 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 156 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | CR 3022 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Heart shaped |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 1.118 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 5 |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.0099 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry waffle maker cr 3022 1000 w number of pastry 5 heart shaped white, cr 3022, camry, vahvlikupsetajad







