Tristar Waffle maker WF-2120 1200 W, Number of pastry 10, Heart shaped, Black
- TootjadTristar
- Mudel: WF-2120
- Saadavus: 5
-
37€
Tristar Waffle maker WF-2120 1200 W, Number of pastry 10, Heart shaped, Black
| All | |
| Brutokaal | 2.299 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Integrated handle, Cool touch handle, Horizontal and vertical storage possibility, 2 Power indication lights |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 355.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | WF-2120 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Heart shaped |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.399 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 10 |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar waffle maker wf-2120 1200 w, number of pastry 10, heart shaped, black, wf-2120, tristar, vahvlikupsetajad







