Adler Electric Kettle | AD 1304 | Electric | 1200 W | 1 L | Ceramic | 360 rotational base | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1304
- Saadavus: 5
-
43€
Adler Electric Kettle | AD 1304 | Electric | 1200 W | 1 L | Ceramic | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.25 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Ceramic |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric Kettle |
| Producer product name | AD 1304 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












