Adler Kettle with LED Display | AD 1305 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | White/Gold
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1305wg
- Saadavus: 5
-
25€
Adler Kettle with LED Display | AD 1305 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | White/Gold
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 1.73 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | 2 hours keep warm function High grade flat stainless steel heating element |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 319.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle with LED Display |
| Producer product name | AD 1305 |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 5 (from 40 C to 100 C) |
| Toote värv | White/Gold |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












