Adler AD 4815 Vegetable slicer, White/Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 1.99 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 260.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 1.46 kg |
| Paber/Papp | 415.00 g |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 18.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.53 kg |
| Tare other | 97.00 g |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 4815 vegetable slicer, whitegrey, ad 4815, adler, viilutajad

