Camry | Vegetable slicer | CR 4816 | White | 150 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 2.46 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Muud funktsioonid | Non-slip feet Housing material: ABS Power cord length: 75 cm |
| Net weight | 1.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 178 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Vegetable slicer |
| Producer product name | CR 4816 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Coarse grater, Fine grater, Fine Slicer, Thick Slicer, Rough Grinder |
| Toote värv | White |
| Viilutaja tüüp | Electric |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












