Caso | Electric Multi-Grater | MultiSlicer | Black | 80 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Safety stop function |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 2.99 kg |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1180.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Electric Multi-Grater |
| Producer product name | MultiSlicer |
| Tare weight (kg) | 1.19 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 5 interchangeable blades |
| Toote värv | Black |
| Viilude paksus (max) | 3 mm |
| Viilutaja tüüp | Electric |
| Võimsus | 80 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso electric multi-grater multislicer black 80 w, 01752, caso, viilutajad









