Tristar Food Slicer EM-2098 Number of speeds 1, Silver, 150 W
- TootjadTristar
- Mudel: EM-2098
- Saadavus: 5
-
41€
Tristar Food Slicer EM-2098 Number of speeds 1, Silver, 150 W
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 365 mm |
| Brutokaal | 2.13 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 230 mm |
| Brutolaius (mm) | 115 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtme pikkus | 1.1 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht (m3) | 0.00965425 m |
| Materjal | Plastic |
| Netokaal | 1.868 kg |
| Paber/Papp | 262 g |
| Pinge | 230 V |
| Producer product family | Food Slicer |
| Producer product name | EM-2098 |
| Sagedusvahemik | 50/60 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.262 kg |
| Toote värv | Silver |
| Viilude paksus (max) | 15 mm |
| Viilutaja tüüp | Electric |
| Võimsus | 150 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar food slicer em-2098 number of speeds 1, silver, 150 w, em-2098, tristar, viilutajad




