Tristar | Food Slicer | EM-2099 | Metallic silver | 150 W
- TootjadTristar
- Mudel: EM-2099
- Saadavus: 3
-
73€
Tristar | Food Slicer | EM-2099 | Metallic silver | 150 W
| All | |
| Eemaldatav tera | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 4.41 kg |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Net weight | 3.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Food Slicer |
| Producer product name | EM-2099 |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Toote värv | Metallic silver |
| Viilude paksus (max) | 15 mm |
| Viilutaja tüüp | Electric |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar food slicer em-2099 metallic silver 150 w, em-2099, tristar, viilutajad




