Adler Sandwich maker 2 in 1 | AD 3073 | 1000 W | Number of plates 2 | Stainless Steel/Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3073
- Saadavus: 2
-
33€
Adler Sandwich maker 2 in 1 | AD 3073 | 1000 W | Number of plates 2 | Stainless Steel/Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Gross width (mm) | 323.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Korpuse materjal | Stainless Steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 576.00 g |
| Plaatide arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 144 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Sandwich maker 2 in 1 |
| Producer product name | AD 3073 |
| Saia kuju | Shell/Grill |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Toote värv | Stainless Steel/Black |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















