Camry Sandwich maker 6 in 1 CR 3057 1200 W Number of plates 6 Black/Silver
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3057
- Saadavus: 5
-
40€
Camry Sandwich maker 6 in 1 CR 3057 1200 W Number of plates 6 Black/Silver
| All | |
| Brutokaal | 3.40 kg |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross height master carton | 517 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Bakelite |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Muud funktsioonid | 2 control lights for power and backing Cool touch handle |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 11.646 kg |
| Netokaal | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 116 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1679.00 g |
| PET | 40.00 g |
| Plaatide arv | 6 |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer product family | Sandwich maker 6 in 1 |
| Producer product name | CR 3057 |
| Saia kuju | Triangle/Square/Belgium/Panini/Nuts/Omlet |
| Taara kaal (kg) | 1.80 kg |
| Tare other | 99.00 g |
| Tare weight master carton | 1.027 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Tüüp | Multifunctional |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: camry sandwich maker 6 in 1 cr 3057 1200 w number of plates 6 blacksilver, cr 3057, camry, voileivavalmistajad







