ETA Sandwich maker ETA415190010 750 W Number of plates 1 Number of pastry 2 Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA415190010
- Saadavus: 5
-
22€
ETA Sandwich maker ETA415190010 750 W Number of plates 1 Number of pastry 2 Black
| All | |
| Brutokaal | 1.397 kg |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Overheat protection Automatic temperature control |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | No |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 8.382 kg |
| Netokaal | 1.127 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 192 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| PET | 7 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | ETA415190010 |
| Saia kuju | Square |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Taara kaal (kg) | 0.27 kg |
| Tare weight master carton | 0.899 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Square Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.0072675 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta sandwich maker eta415190010 750 w number of plates 1 number of pastry 2 black, eta415190010, eta, voileivavalmistajad



