ETA Sandwich maker Kvadro ETA415390000 700 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
- TootjadETA
- Mudel: ETA415390000
- Saadavus: 5
-
17€
ETA Sandwich maker Kvadro ETA415390000 700 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 270 mm |
| Brutokaal | 1.688 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 260 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eritunnused | Safety thermal protection, overheating protection and a cool-touch handle. |
| Funktsioonid | Automatic temperature regulation. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | No |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.007722 m |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 10.122 kg |
| Netokaal | 1.485 kg |
| Paber/Papp | 157 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 46 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | Kvadro ETA415390000 |
| Saia kuju | Square |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.203 kg |
| Tare weight master carton | 0.883 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Square Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 700 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta sandwich maker kvadro eta415390000 700 w, number of plates 1, number of pastry 2, white, eta415390000, eta, voileivavalmistajad





