ETA Sandwich maker Pievo ETA015190000 750 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
- TootjadETA
- Mudel: ETA015190000
- Saadavus: 5
-
26€
ETA Sandwich maker Pievo ETA015190000 750 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
| All | |
| Brutokaal | 1.354 kg |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Thermo-insulated handle for safe handling |
| Funktsioonid | Automatic temperature regulation |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 127.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | Pievo ETA015190000 |
| Saia kuju | Triangle |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Tare weight (kg) | 0.154 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Triangle Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta sandwich maker pievo eta015190000 750 w, number of plates 1, number of pastry 2, white, eta015190000, eta, voileivavalmistajad





