ETA | Sandwich maker | Sorento ETA315190010 | 900 W | Number of plates 4 | Number of pastry 2 | Black/Stainless steel
- TootjadETA
- Mudel: ETA315190010
- Saadavus: 5
-
76€
ETA | Sandwich maker | Sorento ETA315190010 | 900 W | Number of plates 4 | Number of pastry 2 | Black/Stainless steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Safety fuse against overheating |
| Funktsioonid | Automatic temperature control |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Gross weight | 4.16 kg |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Modern and elegant design - The combination of high quality stainless steel and plastic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.64 kg |
| Net weight master carton | 12.39 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 78 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 493 g |
| Plaatide arv | 4 |
| Plastic (No PET) | 27 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | Sorento ETA315190010 |
| Saia kuju | Triangle/Shell/Belgium/Panini |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Tare weight master carton | 1.104 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Sandwich maker (triangles), sandwich maker (shells), waffle maker, grill plates |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Multigrill |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.019305 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta sandwich maker sorento eta315190010 900 w number of plates 4 number of pastry 2 blackstainless steel, eta315190010, eta, voileivavalmistajad

