ETA Sandwich Maker Sorento Plus ETA515190000 900 W, Number of plates 6, Number of pastry 2, Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA515190000
- Saadavus: 5
-
88€
ETA Sandwich Maker Sorento Plus ETA515190000 900 W, Number of plates 6, Number of pastry 2, Black
| All | |
| Brutokaal | 4.79 kg |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Safety thermal fuse ensures safe operation |
| Funktsioonid | Automatic temperature control |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Modern and elegant design - combination of stainless steel with quality plastic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 4.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 532 g |
| PET | 5 g |
| Plaatide arv | 6 |
| Plastic (No PET) | 53 g |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | Sorento Plus ETA515190000 |
| Saia kuju | Triangle/Shell/Belgium/Panini/Pancakes/Cookies |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 6 detachable non-stick plates for sandwich, waffle, panini, grill meals and pancakes and cookies |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multigrill |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.02198625 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta sandwich maker sorento plus eta515190000 900 w, number of plates 6, number of pastry 2, black, eta515190000, eta, voileivavalmistajad








