Gorenje Sandwich maker SM703GCB 700 W, Number of plates 3, Number of pastry 2, Black
- TootjadGorenje
- Mudel: SM703GCB
- Saadavus: 5
-
39€
Gorenje Sandwich maker SM703GCB 700 W, Number of plates 3, Number of pastry 2, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 288 mm |
| Brutokaal | 2.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 132 mm |
| Brutolaius (mm) | 255 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth master carton | 132.00 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Kõrgus | 9.5 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 23.1 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.00969408 m |
| Märgutuli | Yes |
| Materjal | Plate material: Aluminium |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 9.764 kg |
| Netokaal | 2.00 kg |
| Paber/Papp | 280 g |
| Palette Qty | 178 pc(s) |
| Plaatide arv | 3 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 120 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | SM703GCB |
| Saia kuju | Triangle/Belgium/Panini |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 23.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.814 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multigrill |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 700 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gorenje sandwich maker sm703gcb 700 w, number of plates 3, number of pastry 2, black, sm703gcb, gorenje, voileivavalmistajad






