Philips Sandwich Maker | HD2350/80 | 750 W | Number of plates 3 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HD2350/80
- Saadavus: 2
-
54€
Philips Sandwich Maker | HD2350/80 | 750 W | Number of plates 3 | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 294.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 2.89 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 122 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plaatide arv | 3 |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | HD2350/80 |
| Saia kuju | Triangle/Belgium/Panini |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










