Tristar Sandwich maker 3-in-1 SA-3071 750 W, Number of plates 3, Black
- TootjadTristar
- Mudel: SA-3071
- Saadavus: 5
-
30€
Tristar Sandwich maker 3-in-1 SA-3071 750 W, Number of plates 3, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 144.00 mm |
| Brutokaal | 1.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 255.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 247.00 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height master carton | 517 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | Can be stored horizontally and vertically |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 11.646 kg |
| Netokaal | 1.60 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| PET | 40.00 g |
| Plaatide arv | 3 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Sandwich maker 3-in-1 |
| Producer product name | SA-3071 |
| Saia kuju | Triangle/Belgium/Grill |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare other | 99.00 g |
| Tare weight master carton | 1.027 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multifunctional |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar sandwich maker 3-in-1 sa-3071 750 w, number of plates 3, black, sa-3071, tristar, voileivavalmistajad





