Tristar Sandwich maker SA-3050 750 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
- TootjadTristar
- Mudel: SA-3050
- Saadavus: 5
-
16€
Tristar Sandwich maker SA-3050 750 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 250 mm |
| Brutokaal | 1.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 254 mm |
| Brutolaius (mm) | 95 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 535 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Kaabli pikkus | 0.7 m |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.0060325 m |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Overheat protection Cool touch handle Practical sandwich maker to make grilled sandwiches in no time |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 6.9 kg |
| Netokaal | 0.55 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| PET | 80.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 35 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | SA-3050 |
| Saia kuju | Grill |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.60 kg |
| Tare weight master carton | 0.712 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 750 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar sandwich maker sa-3050 750 w, number of plates 1, number of pastry 2, white, sa-3050, tristar, voileivavalmistajad





