Tristar Sandwich Maker SA-3060 Stainless Steel, 900 W, Number of plates 1, Number of sandwiches 2
- TootjadTristar
- Mudel: SA-3060
- Saadavus: 5
-
28€
Tristar Sandwich Maker SA-3060 Stainless Steel, 900 W, Number of plates 1, Number of sandwiches 2
| All | |
| Brutokaal | 1.96 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 8.5 m |
| Kaabli pikkus | 8.5 m |
| Kaal | 1.6 g |
| Kartongist põhipakendi kõrgus | 39.6 cm |
| Kartongist põhipakendi laius | 32.4 cm |
| Keraamiline kattepind | No |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Master carton GTIN (EAN/UPC) | 8713016025753 |
| Master carton length | 58.2 cm |
| Master carton weight | 11.8 kg |
| Muud funktsioonid | Extra deep shell plates Non-stick coating With power on and ready indicator lights Lid with safety lock Anti slip feet Cord storage |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 1.85 kg |
| Pakendi kõrgus | 30.7 cm |
| Pakendi laius | 12.5 cm |
| Pakendi sügavus | 27.7 cm |
| Paper/Pasteboard | 409.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | SA-3060 |
| Quantity per master carton | 6 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Sandwich Maker |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar sandwich maker sa-3060 stainless steel, 900 w, number of plates 1, number of sandwiches 2, sa-3060, tristar, voileivavalmistajad




















