Sewing machine Singer | SIMPLE 3210 | Number of stitches 10 | Number of buttonholes 1 | White
- TootjadSinger
- Mudel: 3210
- Saadavus: 5
-
168€
Sewing machine Singer | SIMPLE 3210 | Number of stitches 10 | Number of buttonholes 1 | White
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross weight | 7 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Muud funktsioonid | Easy Stitch Selection Adjustable Stitch Length 10 Built-In Stitches 1 Automatic 4-Step Buttonhole Easy Threading 4 Snap-On Presser Feet Automatic Bobbin Winding Heavy Duty Metal Frame Extra-High Presser Foot Lifter Four-Segment Feed Dog System Free Arm wi |
| Net weight | 5.6 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Pistete arv | 10 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | SIMPLE 3210 |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 1.4 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All-Purpose Foot, Zipper Foot, Buttonhole Foot, Button Sewing Foot, Thread Spool Caps (2), Screwdriver, Darning Plate, Edge / Quilting Guide, Bobbins (Class 15), Pack of Needles, Seam Ripper/ Lint Brush, Soft-Sided Dust Cover, Foot Pedal, Power Cord, Inst |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Võimsus | 85 W |
| Volume (m3) | 0.034456875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sewing machine singer simple 3210 number of stitches 10 number of buttonholes 1 white, 3210, singer, omblusmasinad


