Singer | Heavy Duty Sewing Machine | HD6705C | Rechargeable | Number of stitches 200 | Number of buttonholes 1 | Grey | Number o
- TootjadSinger
- Mudel: HD6705C
- Saadavus: 4
-
441€
Singer | Heavy Duty Sewing Machine | HD6705C | Rechargeable | Number of stitches 200 | Number of buttonholes 1 | Grey | Number of brush heads included 1
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Automatic threading | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Smart Ring technology with 12-color LED lighting. The toothbrush synchronizes with the free Oral-B application via Bluetooth and allows real-time control of the cleaning process, depending on individual needs. |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross weight | 7.65 kg |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 48000 liikumist minutis |
| Harjamisrežiimid | 6 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Laadimisalus | Yes |
| Muud funktsioonid | Enhanced piercing power LCD screen Speed control Touch button and stitch selection LED lighting |
| Net weight | 6.15 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Piste laius | 7 mm |
| Piste pikkus | 4.5 mm |
| Pistete arv | 200 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Heavy Duty Sewing Machine |
| Producer product name | HD6705C |
| Reisitasku | Yes |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Multipurpose foot, Buttonhole foot, Blind hem foot, Zipper foot, Satin stitch foot, 4 bobbins, Large spool holder, Small spool holder, Spool felt, Auxiliary spool, L screwdriver, Brush / sewing ripper, soft needle cover |
| TI weight (kg) | 0.035 kg |
| Tööaeg (max) | 12 weeks min |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Type of battery | Accumulator |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.040986 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

