Singer | Needle, 2045 SZ12 BLST W/10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Net weight | 0.005 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 91429 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | Needle, 2045 SZ12 BLST W/10 |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.0000189 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: singer needle, 2045 sz12 blst w10, n204511m1003, singer, omblusmasinad

