Singer | Sewing Machine | 3337 Fashion Mate | Number of stitches 29 | Number of buttonholes 1 | White
- TootjadSinger
- Mudel: 3337
- Saadavus: 5
-
213€
Singer | Sewing Machine | 3337 Fashion Mate™ | Number of stitches 29 | Number of buttonholes 1 | White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross weight | 7.20 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable Stitch Length Needle Threader Led Lightning |
| Net weight | 5.20 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 29 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | 3337 Fashion Mate |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.034914 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine 3337 fashion mate number of stitches 29 number of buttonholes 1 white, 3337, singer, omblusmasinad

