Singer Sewing Machine M1505 Number of stitches 6, Number of buttonholes 1, White
- TootjadSinger
- Mudel: M1505
- Saadavus: 5
-
151€
Singer Sewing Machine M1505 Number of stitches 6, Number of buttonholes 1, White
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 420.00 mm |
| Brutokaal | 5.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 350.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 230.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Muud funktsioonid | Light weight, STAYBRIGHT LED light |
| Netokaal | 4.60 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Piste laius | Preset |
| Piste pikkus | Preset |
| Pistete arv | 6 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M1505 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Presser feet included are the all-purpose foot, zipper foot, and four-step buttonhole foot. Other included accessories are: pack of needles, seam ripper/lint brush, screwdriver, extra SINGER class 15 bobbins (transparent style), spool pin felt and darning |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Vaba õlg | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: singer sewing machine m1505 number of stitches 6, number of buttonholes 1, white, m1505, singer, omblusmasinad







