Singer Sewing Machine M1605 Number of stitches 6 Number of buttonholes 1 White
- TootjadSinger
- Mudel: M1605
- Saadavus: 5
-
150€
Singer Sewing Machine M1605 Number of stitches 6 Number of buttonholes 1 White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Brutokaal | 5.6 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable Stitch Length Full Metal Frame Front-loading Bobbin STAYBRIGHT Led Lightning |
| Netokaal | 4.6 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 6 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M1605 |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Taara kaal (kg) | 1 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Volume (m3) | 0.031365 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: singer sewing machine m1605 number of stitches 6 number of buttonholes 1 white, m1605, singer, omblusmasinad







