Singer Sewing Machine M2605 Number of stitches 12, White
- TootjadSinger
- Mudel: M2605
- Saadavus: 5
-
196€
Singer Sewing Machine M2605 Number of stitches 12, White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 7.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 250.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 460.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Muud funktsioonid | LED sewing light Full Metal Frame Vertical coil system |
| Netokaal | 5.50 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 12 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M2605 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Vaba õlg | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: singer sewing machine m2605 number of stitches 12, white, m2605, singer, omblusmasinad




