Singer | Universal Needle 80/12 5PK for Woven Fabrics
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 4 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | Universal Needle 80/12 5PK for Woven Fabrics |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.0000216 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: singer universal needle 8012 5pk for woven fabrics, 250052703, singer, omblusmasinad

