ETA Oral Irrigator Sonetic ETA270890000 Cordless 200 ml Number of heads 2 White/Gold
- TootjadETA
- Mudel: ETA270890000
- Saadavus: 2
-
46€
ETA Oral Irrigator Sonetic ETA270890000 Cordless 200 ml Number of heads 2 White/Gold
| All | |
| Brutokaal | 0.568 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | You can conveniently change the selected mode during cleaning |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 93 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross width (mm) | 114 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Muud funktsioonid | The high-quality Li-ion battery provides you with up to 80 minutes of operation on a single charge Charging takes place using a USB cable and takes about 2.5 hours |
| Netokaal | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 320 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Pistikute arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer product family | Oral Irrigator |
| Producer product name | Sonetic ETA270890000 |
| Taara kaal (kg) | 0.184 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | White/Gold |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 200 ml |
| Volume (m3) | 0.00270351 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta oral irrigator sonetic eta270890000 cordless 200 ml number of heads 2 whitegold, eta270890000, eta, hambavahede puhastajad





