Oral-B | AquaCare 6 Pro-Expert Irrigator | MDH20.026.2 | 145 ml | Number of heads 3 | White
- TootjadOral-B
- Mudel: MDH20.026.2
- Saadavus: 4
-
99€
Oral-B | AquaCare 6 Pro-Expert Irrigator | MDH20.026.2 | 145 ml | Number of heads 3 | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 161.00 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 253 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Muud funktsioonid | Oxyjet technology: water enriched with microbubbles that enhance the cleaning effect |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 312 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Pistikute arv | 3 |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | AquaCare 6 Pro-Expert Irrigator |
| Producer product name | MDH20.026.2 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 145 ml |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: oral-b aquacare 6 pro-expert irrigator mdh200262 145 ml number of heads 3 white, mdh200262, oral-b, hambavahede puhastajad






