Oral-B Irrigator | Jet Aquacare 4 | 600 ml | Number of heads 2 | White
- TootjadOral-B
- Mudel: AquaCare4
- Saadavus: 2
-
75€
Oral-B Irrigator | Jet Aquacare 4 | 600 ml | Number of heads 2 | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Oxyjet technology |
| Gross depth (mm) | 151.00 mm |
| Gross height (mm) | 227.00 mm |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kiiruste arv | 6 |
| Net weight | 0.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 115.00 g |
| Pistikute arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Irrigator |
| Producer product name | Jet Aquacare 4 |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 600 ml |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




