Philips | Oral irrigator | HX3826/31 | Cordless | 250 ml | Number of heads 1 | White
- TootjadPhilips
- Mudel: HX3826/31
- Saadavus: 5
-
92€
Philips | Oral irrigator | HX3826/31 | Cordless | 250 ml | Number of heads 1 | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Removes up to 99.9% of plaque* in areas to be cleaned Quad Stream technology is designed for faster, more effective interdental cleaning Slim and ergonomic design |
| Gross depth (mm) | 92 mm |
| Gross height (mm) | 247 mm |
| Gross weight | 0.644 kg |
| Gross width (mm) | 134 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Net weight | 0.426 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 113.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| PET | 0.50 g |
| Pistikute arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Oral irrigator |
| Producer product name | HX3826/31 |
| Tare weight (kg) | 0.218 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 250 ml |
| Volume (m3) | 0.003045016 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips oral irrigator hx382631 cordless 250 ml number of heads 1 white, hx382631, philips, hambavahede puhastajad



















