ETA Electric Toothbrush | Sonetic Kids ETA171090000 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of tee
- TootjadETA
- Mudel: ETA171090000
- Saadavus: 5
-
29€
ETA Electric Toothbrush | Sonetic Kids ETA171090000 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 1 | Pink
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 18000 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 1 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1266 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 163 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | Sonetic Kids ETA171090000 |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taimer | Smart 2-minute timer |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Pink |
| Tüüp | For kids |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001365 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







