ETA Sonetic Kids 171090600 | Heads | For kids | Number of brush heads included 1 | Blue
- TootjadETA
- Mudel: ETA171090600
- Saadavus: 2
-
5€
ETA Sonetic Kids 171090600 | Heads | For kids | Number of brush heads included 1 | Blue
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | Does not apply liikumist minutis |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11378 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product name | Sonetic Kids 171090600 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | For kids |
| Volume (m3) | 0.000151875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


