ETA | Toothbrush replacement | FlexiClean ETA070790100 | Heads | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth
- TootjadETA
- Mudel: ETA070790100
- Saadavus: 1
-
8€
ETA | Toothbrush replacement | FlexiClean ETA070790100 | Heads | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes Does not apply | White
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.027 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | Does not apply |
| Harjamisrežiimid | Not specified |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | Not specified |
| Muud funktsioonid | For toothbrush ETAx707 |
| Net weight | 0.017 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3724 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| PET | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Toothbrush replacement |
| Producer product name | FlexiClean ETA070790100 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 heads |
| Toiteallikas | Not specified |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For adults |
| Volume (m3) | 0.000255 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta toothbrush replacement flexiclean eta070790100 heads for adults number of brush heads included 2 number of teeth, eta070790100, eta, harjad

