ETA Toothbrush | Sonetic ETA071090050 | Battery operated | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushin
- TootjadETA
- Mudel: ETA071090050
- Saadavus: 2
-
20€
ETA Toothbrush | Sonetic ETA071090050 | Battery operated | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 1 | Yellow/White
| All | |
| Aku tüüp | 1 AAA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 1 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 0.034 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3502 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 51 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Toothbrush |
| Producer product name | Sonetic ETA071090050 |
| Seadme tüüp | Battery operated |
| Taaslaetav | No |
| Taimer | Smart 2-minute timer |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Yellow/White |
| Tüüp | For kids |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0004935 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta toothbrush sonetic eta071090050 battery operated for kids number of brush heads included 2 number of teeth brushin, eta071090050, eta, harjad



