ETA Toothbrush with water cup and holder Sonetic 1294 90080 For kids, Blue/ green, 2, Number of brush heads included 2
- TootjadETA
- Mudel: ETA129490080
- Saadavus: 5
-
17€
ETA Toothbrush with water cup and holder Sonetic 1294 90080 For kids, Blue/ green, 2, Number of brush heads included 2
| All | |
| Aku tüüp | 2 x AAA |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 4500 liikumist minutis |
| Harjamisrežiimid | 2 |
| Helitehnoloogia | No |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | No |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 73.00 g |
| PET | 31.00 g |
| Producer product family | Toothbrush with water cup and holder |
| Producer product name | Sonetic 1294 90080 |
| Seadme tüüp | Battery |
| Taaslaetav | No |
| Taimer | 2-minute timer |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Blue/ green |
| Tüüp | For kids |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta toothbrush with water cup and holder sonetic 1294 90080 for kids, blue green, 2, number of brush heads included 2, eta129490080, eta, harjad


