Oral-B Electric Toothbrush D103 Vitality Pro Rechargeable, For adults, Number of brush heads included 1, Black, Number of teeth
- TootjadOral-B
- Mudel: D103 Vitality PRO Black
- Saadavus: 5
-
29€
Oral-B Electric Toothbrush D103 Vitality Pro Rechargeable, For adults, Number of brush heads included 1, Black, Number of teeth brushing modes 3
| All | |
| Aku tüüp | NiMH |
| Bruto Sügavus (mm) | 82 mm |
| Brutokaal | 0.36 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 225 mm |
| Brutolaius (mm) | 112 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 7600 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Harjamisrežiimid | Daily cleaning, sensitive and sensitive plus mode |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Laadimisalus | Yes |
| Maht (m3) | 0.0020664 m |
| Muud funktsioonid | Functions: Bluetooth, Timer, Battery indicator |
| Net weight master carton | 2.16 kg |
| Netokaal | 0.257 kg |
| Paber/Papp | 103 g |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 0.05 g |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | D103 Vitality Pro |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.103 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight master carton | 0.244 kg |
| TI kaal (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: oral-b electric toothbrush d103 vitality pro rechargeable, for adults, number of brush heads included 1, black, number of teeth, d103 vitality pro black, oral-b, harjad


