Oral-B Electric Toothbrush D103.413.3 Vitality Pro Rechargeable, For adults, Number of brush heads included 1, Lilac Mist, Numbe
- TootjadOral-B
- Mudel: D103.413.3 lilac
- Saadavus: 5
-
30€
Oral-B Electric Toothbrush D103.413.3 Vitality Pro Rechargeable, For adults, Number of brush heads included 1, Lilac Mist, Number of teeth brushing modes 3
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 233 mm |
| Brutokaal | 0.364 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 260 mm |
| Brutolaius (mm) | 240 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Harjamisrežiimid | Daily cleaning, sensitive and sensitive plus mode |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisalus | Yes |
| Maht (m3) | 0.0145392 m |
| Muud funktsioonid | Functions: Bluetooth, Timer, Battery indicator |
| Netokaal | 0.261 kg |
| Paber/Papp | 103 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 0.05 g |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | D103.413.3 Vitality Pro |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.103 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| TI kaal (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Lilac Mist |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: oral-b electric toothbrush d1034133 vitality pro rechargeable, for adults, number of brush heads included 1, lilac mist, numbe, d1034133 lilac, oral-b, harjad

