Oral-B Electric Toothbrush | iO6 DuoPack | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushi
- TootjadOral-B
- Mudel: iO6 Black Pink
- Saadavus: 1
-
232€
Oral-B Electric Toothbrush | iO6 DuoPack | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 5 | Black/Pink
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 5 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | iO6 DuoPack |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black/Pink |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



